Јавете ми се
loading
Повикајте нѐ
OLYMPIA MOTORS Скопје
Јадранска магистрала 125
Телефон +389 (0) 2 2600 303 локал 105,106,112
Локации Назад
Контакт
Најнови понуди

Opel Insignia Drive!, A 2.0 DTE ecoFLEX Start/Stop, 103 kW / 140 к.с.

Opel Astra Selection, B 1.4 XER, 74 kW / 100 к.с.

Opel Corsa Enjoy, B 1.2 XEL, 51 kW / 70 к.с.

Opel Astra Selection, B 1.4 XER, 74 kW / 100 к.с.

Новата Opel Corsa

Изберете го својот омилен модел.

Пронајдете не